Vila Hanka Ľubochňa

Vila Hanka Ľubochňa
16 4.63

vila-hankaVila Hanka bola postavená v obci Ľubochňa ako letné sídlo zemepánov na prelome 19. a 20.stor. Je umiestnená na miernom kopci na veľkom pozemku, čo zaručuje krásny výhľad a súkromie.

V rokoch 1999-2000 bola vykonaná rozsiahla rekonštrukcia, pričom vznikli nové ubytovacie kapacity. Vila Hanka ponúka dve dvojlôžkové izby, kúpelňu s WC, kuchyňa a originálne 4-posteľové podkrovné bývanie, ktoré sa dá využiť ako prístelka.

V prízemí je situovaná izba 2 + 2 s kúpeľňou a apartmán 3 + 2 s kúpeľňou.

Vila Hanka Ľubochňa Ubytovanie

ubytovanie vo vile so spoločným vchodom v horskom prostredí.

  • 1x 2-lôžková izba (manželská posteľ) s dvoma prístelkami (rozkladacia sedacia súprava), TV-SAT, rádio, kúpeľňa s WC.
  • 1x Apartmán: 3-lôžková izba (1xmanželská posteľ), obývačka s dvoma prístelkami (rozkladacia sedacia súprava), TV-SAT, rádiomagnetofón, kúpeľňa s WC.
  • Rozloženie izieb: 1×2+2, APT: 1×3+2, max. počet osôb: 9

Spoločná kuchyňa (chladnička, MV rúra), zasklená veranda, záhradné posedenie, ohnisko, sánkovanie v záhrade. Ústredné kúrenie. Parkovanie vo dvore (v zime snehové reťaze). Obchod 500m. Reštaurácia 300m. Autobus 400m. Vlak (stanica Ľubochňa) 800m.

Vila Hanka Ľubochňa
16 4.63

Informácie o obsadenosti, cenách a službách majú len informatívny charakter a sú čerpané z dostupných zdrojov bookingových portálov o cestovaní. Použité obrázky sú ilustračné a nemusia zodpovedať o skutočnému stavu. Prevádzkovateľ webstránky carmin.sk nezhromažďuje osobné informácie o návštevníkoch webstránky s výnimkou použitých technológií tretích strán (reklama) ako cookies a pod.